ULTRADŹWIĘKI

PEELING KAWITACYJNY

Zabieg bezbolesnego oczyszczania skóry ,usuwający zanieczyszczenia skóry, nadmiar sebum. Po oczyszczaniu stosuje się sonoforezę - jest to nawilżanie w głębsze warstwy naskórka. Aplikacja ampułek , serum , witamin przez co uzyskujemy odświeżoną piękną skórę

Jest to zabieg oczyszczania skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogaconej o mikromasaż , który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. 
Wygładza skórę , doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek.
Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. 
Tworzą się wówczas mikroskopijnie pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka.

Peeling ten nadaje się do wszystkich rodzajów cery, jako zabieg pielęgnacyjny dla osób z cerą problematyczną, jako kuracja lecznicza, bądź osób z cerą wrażliwą i nie lubiących tradycyjnego wyciskania, bowiem peeling kawitacyjny jest bezbolesny i przyjemny, ale dający świetny i zaskakujący efekt.

 

 

 

Ultradźwięki (Sonoforeza)

 

To nowoczesna technologia oparta na zastosowaniu fali akustycznych do przeprowadzania zabiegów poprawiających kondycję skóry oraz spowalniających proces starzenia. 

Ultradźwięki, a przede wszystkim wywoływany przez nie efekt, tzw. sonoforeza to relaksujący i korzystny sposób głębokiego wtłaczania aktywnych substancji zawartych w kosmetykach. 
Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. 

Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację substancjom leczniczym i preparatom, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszają leczenie zmian trądziku pospolitego i różowatego, a także preparatom nawilżającym, odżywczym i regenerującym skórę suchą, złuszczająca się , niedotlenioną, wiotka, poszarzałą i zmęczoną.

Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, zlikwidowanie przebarwień oraz dokładne odżywienie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, powodując rozpad skupisk tłuszczu, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie.